Transplantace vlasů za nejlepší ceny

Je léto vhodné pro transplantaci vlasů?

Transplantace vlasů: je lepší na ni vyrazit v létě nebo v zimě? Na tuto otázku se ptá mnoho lidí, kteří se chystají vyřešit problém s vypadáváním vlasů pomocí transplantace jednou pro vždy. A odpověď? Na ročním období či počasí nezáleží. Mnohem důležitější je udělat si na transplantaci prostě čas.

Pokud podstoupíte transplantaci vlasů v létě, měli byste se následujících 10 dní vyhýbat přímému slunečnímu svitu a plavání ve vodě. I v zimě je však potřeba transplantované vlasy chránit před mrazem a chladným počasím, a proto nosit volnější čepice. Roční období proto v plánování transplantace vlasů nehraje žádnou roli. Vlasová pokožka je krátce po zákroku citlivá a je nutné ji chránit před vnějšími vlivy.

Mnohem podstatnější pro dobré naplánování zákroku je, zda se na transplantaci vlasů metodou DHI cítíte vnitřně připraveni a můžete si vzít na nějaký čas volno z práce a odpočívat. Právě z tohoto důvodu se mnoho lidí rozhoduje podstoupit transplantaci vlasů v letních měsících, kdy je pracovní režim trochu volnější než po zbytek roku.

 

Je léto dobré období pro transplantaci vlasů?

Během letních měsíců rostou vlasy rychleji a rychlejší je i regenerace kůže, proto toto období vhodné určitě je. Jen je zapotřebí špetka opatrnosti. Po transplantaci je pokožka hlavy zarudlá a mohou se na ni tvořit drobné stroupky. Proto ji během regeneračního procesu nevystavujte silnému slunečnímu záření. Přímé slunce by mohlo zpomalit proces hojení, zviditelnit jizvičky a snížit úspěšnost celkové transplantace.

Když se přímému sluníčku budete vyhýbat přibližně 7–10 dní po transplantaci, můžete být bez obav. Milimetrové řezy a vlasové štěpy se během této doby zahojí a jsou prakticky neviditelné. Po desátém dnu si klidně můžete dát i pár temp v moři, protože mořská voda urychluje hojení a regeneraci pokožky. Pořád je ale vhodné, chránit vlasovou pokožku před ostrým přímým sluncem.

Transplantované vlasy začnou růst za 3‒4 měsíce po transplantaci. Pokud ji tedy absolvujete v Istanbulu během letní sezóny, nový rok už budete moci přivítat s hustými a zdravými vlasy. I to je jeden z důvodů, proč je právě začátek léta pro tento zákrok tak oblíbený. Doporučují to i lékaři z naší kliniky, kteří potvrzují, že letní měsíce nejsou pro transplantaci vlasů žádnou překážkou. V létě navíc všichni nosíme pokrývky hlavy a různé lehké slamáky, které velmi přirozeně a nenápadně skryjí hojící se vlasové štěpy i před pohledy okolí.

 

Kdy je nejvhodnější období pro transplantaci vlasů?

To je otázka, na kterou se ptá prakticky každý, kdo transplantaci zvažuje. A odpověď odborníků je: kdykoliv. Transplantaci vlasů či transplantaci vousů můžete opravdu absolvovat ve kterémkoliv ročním období, kdy se vám to hodí. Lékaři označují za mylná tvrzení, že léto není pro transplantaci vhodné nebo že si kvůli zákroku neužijete letní dovolenou.

Pokud si tedy vyberete špičkové lékařské zařízení a zkušené odborníky, kteří vás po zákroku dostatečně proškolí o následném režimu, není se vůbec čeho bát. Během dvou týdnů v Turecku stihnete obojí – vlasovou transplantaci i plnohodnotnou dovolenou!

 

Dovolená i transplantace zároveň

Stačí nám pouze zmínit, že chcete pobyt prodloužit a můžete si užívat letní atmosféry této proslulé metropole. Nebo se vydejte ke středozemnímu či egejskému moři do proslulých letovisek jako Antalya, Alanya, Cesme, Bodrum či Kemer. Pár dní můžete strávit v kouzelných historických městech – přivítá vás Istanbul, Cappadocia či Safanbol.

Poslední dva dny vaší letní dovolené si vyhraďte na transplantaci vlasů, kterou můžete podstoupit na naší klinice v centru Istanbulu. Vybrat si správnou a ověřenou kliniku, na které pracují špičkoví odborníci, je totiž mnohem důležitější rozhodnutí, než kdy podstoupit samotný zákrok. Po transplantaci a krátkém odpočinku se vrátíte zpátky do Česka – odpočinutí, opálení a s novými vlasy, které brzy začnou viditelně růst.

Naše klinika, se kterou již několik let spolupracujeme, se nachází v jedné z nejlepších a nejmodernějších nemocnic v Turecku. Náš lékařský tým má s léčbou vypadávání vlasů mnoho zkušeností a pracuje s využitím nových moderních technologií.

Váháte, kam letos v létě vyrazit? Nadělte si dvojnásobnou odměnu – příjemnou dovolenou a nové vlasy! Nechte nám svůj kontakt a o ostatní už se postaráme my. 

Sdílejte