Transplantace vlasů za nejlepší ceny

Jak to probíhá?​

Již za pouhé 3 dny můžete mít zpět své vlasy i své sebevědomí. Postaráme se o kompletní servis od odletu až po váš návrat za cenu již od 59.900 Kč.

Bezplatná konzultace

Abychom zjistili, zda je ve vašem případě transplantace vlasů vhodná, je potřeba nám nejprve zaslat fotky své hlavy. Ty odešleme na kliniku, kde lékař na jejich základě určí vhodnost transplantace a její rozsah.

Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové v Praze. Pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.

delegat HairExpert Istanbul

1. DEN​

Přílet do Istanbulu

V letištní hale na vás bude čekat česky mluvící delegátka, která vás limuzínou dopraví do 5* hotelu v centru města u náměstí Taksim. Pomůže vám s vyřízením formalit na recepci a ubytujete se.

Následně máte možnost využít služeb delegátky, která vás provede těmi nejhezčími místy v centru Istanbulu. Uvidíte Taksim, dáte si večeři a po kratší procházce také čaj s neopakovatelnou vyhlídkou na Bospor.

2. DEN​

Vyšetření a transplantace

Ráno vás řidič odveze na kliniku kde absolvujete konzultaci s chirurgem, který stanoví přesný rozsah zákroku a tvar čelní linie. Stále vám bude k dispozici česky hovořící delegát.

Následuje samotná transplantace. Po celou dobu nebudete cítit bolest, zákrok se provádí v lokální anestezii a podávají se zklidňující sedativa pro vaše maximální pohodlí.

Nejprve se odeberou vlasové štěpy z temene (tzv. dárcovská oblast) a následně se vsadí do míst, kde vám vlasy chybí. Pro urychlení hojení a růstu vlasů vám bude také aplikována PRP plazma.

Po zákroku obdržíte doživotní potvrzení o transplantaci s doživotní zárukou, který obsahuje informace o počtu transplantovaných štěpů a postupu transplantace. Následně budete převezeni zpět na hotel, kde si odpočinete nebo můžete vyrazit na procházku do města, pokud se budete cítit dobře.

3. DEN​

Kontrola a odlet​

Dopoledne vás vyzvedne delegát a odveze zpět na kliniku, kde vám budou sundány obvazy, prohlédne vás lékař a asistent vykoná první mytí vlasů a vysvětlí vám jak se o transplantované vlasy starat.

Dostanete speciální šampon a krém na ošetření transplantovaných oblastí. Následně již máte možnost cestovat domů nebo pokračovat v návštěvě Istanbulu.

VŠE JE HOTOVO​

Následná péče

Nyní máte zpět své vlasy, svou možnost volby účesu a v mnoha případech i své sebevědomí. Doufáme, že vám nové vlasy pomohou začít nový život.

Zde naše služby však nekončí. Naše lékařka MUDr. Jurková je vám k dispozici i v následujících měsících po transplantaci pro vaší bezplatnou mezoterapii nebo pokud budete chtít, aplikovat další PRP. Kdykoliv nás můžete kontaktovat.