Transplantace vlasů za nejlepší ceny

Transplantace vlasů

Transplantace je jedinou účinnou metodou obnovení vlasového porostu na místech, kde již nejsou vlasové kořínky a je pleš.

vaše vlasy budou opět husté

Transplantace vlasů v Istanbulu na prémiové klinice

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantace vlasů v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za násobně nižší ceny než v ČR!

Zastupujeme špičkovou kliniku se zaměřením na transplantace vlasů I s více než 12 letými zkušenostmi a lékařským týmem s certifikací od ministerstva zdravotnictví.

Klinika využívá nejmodernější metody transplantací vlasů DHI nebo FUE. Garantujeme doživotní záruku a více než 96% uchycení štěpů.

Interview transplantace vlasů

co je transplantace

V čem spočívá transplantace vlasů?

Transplantace vlasů je kosmetický zákrok, který je trvalým řešením problémů s pleší, vypadávajícími vlasy nebo kouty. 

Jde o estetický zákrok, který provádí odborný lékař a spočívá v přemístění vlastních vlasových štěpů z míst na hlavě, kde jsou vlasy kvalitní a husté (temeno hlavy) do míst, kde vzniká pleš nebo jsou vlasy prořídlé. 

Vlasy v dárcovské oblasti hlavy  nebývají ovlivněny plešatostí a vlasové štěpy mají nejlepší kvalitu. Proto transplantované vlasy zůstanou navždy tam, kam byly transplantovány a budou pokračovat v růstu bez rizika vypadávání.

Transplantace se provádí v lokální anestezii, je bezbolestná a většina klientů je schopna jít 2-3 den po zákroku do práce.

Jak transplantace probíhá?

Stanovení rozsahu transplantace

Lokální anestezie

Extrakce vlasů z dárcovské oblasti

Transplantace vlasových štěpů

Úžasný výsledek

s doživotní zárukou

Která metoda je nevhodnější?

Metody transplantací vlasů

DHI

Nejmodernější technika pro transplantaci vlasů. Pro nastřelení vlasového štěpu se využívá  speciálním implantační pero, které umožňuje dosáhnout maximální hustoty. Velmi rychlé hojení, nezůstávají jizvy a 95% míra uchycení štěpů.

FUE

Pokročilá technika. Štěpy se odebírají po jednom a následně se implantují do štěrbin (kanálků) předem vytvořených řezem skalpelem. Nižší hustota než DHI, vhodné pro rozsáhlejší pleš kdy není možné dosáhnout maximální hustoty. 

FUT

Zastaralá metoda při které se vyřízne pruh kůže ze zadní části hlavy ze kterého se jednotlivé vlasové štěpy preparují. Po řezu vzniká viditelná jizva a je možné odebrat pouze malé množství štěpů. Dlouho se hojí.

Pouze certifikovaní lékaři

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři s licencí od ministerstva zdravotnictví.

špičková transplantační metoda

Jsme specialisté na metodu DHI

DHI přímá implantace je nejlepší technika pro přirozený vzhled.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů – FUE nebo FUT (Strip) – s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se vlasy implantují. 

Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu a výsledek je tak přirozený vzhled.

Výhody metody DHI:

získejte své vlasy zpět za 3 dny!

Jak probíhá cesta za novými vlasy?

Již za pouhé 3 dny můžete mít zpět své vlasy i své sebevědomí. Postaráme se o kompletní servis od odletu až po váš návrat za cenu již od 59.900 Kč.

Srovnání před a po transplantaci

Transplantaci stihnete za 3 dny a již po 6 měsících můžete mít vlasy jako dříve.

NEJLEPŠÍ KVALITA A CENA V EVROPĚ

Výhody transplantace vlasů v Turecku

Transplantace vlasů nejsou v ČR zdaleka tak rozšířené a na takové úrovni jako v Turecku. To je dnes světovým centrem transplantací vlasů s více než 600 klinikami. Zkušenost lékařů je zde jednoznačně nejlepší.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY.

HairExpert je jasná volba pro transplantaci vlasů

Přirozený vzhled díky DHI

Jsme odborníci na metodu DHI, díky které dosahujeme nejlepších výsledků, s minimální dobou na zotavení, maximální hustotou vlasů a přirozeným vzhledem.

czech

České zázemí i delegát

Předoperační vyšetření i konzultace v ČR. Po celou dobu pobytu v Istanbulu se o vás bude starat česká delegátka. Nemusíte mluvit anglicky.
Wallet

Bezkonkurenční cena

Garantujeme nejlepší cenu v ČR. Ceny se  nenavyšují, jsou včetně letenek, transferů, ubytování a jsou 4x nižší než v ČR. Kompletní balíček již od 59.900 Kč!

Doživotní záruka

Na všechny zákroky poskytujeme doživotní záruku. Transplantace provádí zkušený lékařský team s dlouholetou praxí.

Prémiová klinika

Naše klinika je již přes 15 let špičkou v Istanbulu. Transplantace provádí zkušený lékařský team s dlouholetou praxí. 

Bez čekání již za 10 dní

Na naší klinice nejsou čekací listy. Díky dostatečné lékařské kapacitě Vám můžeme nabídnout termíny již od 10 dnů od konzultace.

Konzultace zdarma

Úvodní konzultace s našimi špičkovými odborníky je pro vás zdarma. Chcete raději konzultaci po telefonu či odborné vyšetření? 

All inclusive servis

HairExpert se postará o kompletní cestu včetně letenek, transportu na hotel v doprovodu českého delegáta a celou transplantační péči. Domluvte si termín.

Pooperační péče a konzultace

Transplantací to nekončí. Následujících 12 měsíců zůstaneme v kontaktu a spolu s klinikou, dohlédneme, že hojení a růst probíhá, jak má.