VAŠE VOUSY BUDOU DOKONALE HUSTÉ

Transplantace vousů v Istanbulu na prémiové klinice

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantace vousů v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za násobně nižší ceny než v ČR!

Zastupujeme špičkovou kliniku se zaměřením na transplantace vousů s více než 12 letými zkušenostmi a lékařským týmem s certifikací od ministerstva zdravotnictví.

Klinika využívá nejmodernější metody transplantací vlasů DHI nebo FUE. Garantujeme doživotní záruku a více než 96% uchycení štěpů.

Výhody moderních postupů

Nové vousy stačí pravidelně zastřihovat tak, jak jste zvyklí.

K dosažení přirozeného vzhledu je klíčové naprosto přesné umístění štěpů. Nezáleží na tom jak moc prořídlé jsou vaše vousy před operací, transplantované vousy se přizpůsobí růstu původních vousů a zůstanou Vám natrvalo. Následně není třeba žádné speciální péče.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Transplantace vousů již od 59 900 Kč

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY!

Pouze certifikovaní lékaři

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři s licencí od ministerstva zdravotnictví.

špičková transplantační metoda

Jsme specialisti na DHI

DHI přímá implantace je nejlepší technika pro přirozený vzhled.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů – FUE nebo FUT (Strip) – s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se vlasy implantují. 

Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu a výsledek je tak přirozený vzhled.

Výhody metody DHI:

Výhody nejnovější metody transplantace vlasů DHI

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy ( 0,6mm v průměru) umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů u většiny pacientů zmizí všechny viditelné následky transplantace.

Výborné výsledky

Během jedné návštěvy mohou naši specialisté transplantovat až 4.500 štěpů. Jedná se o velké množství, které odpovídá asi 8.000-10.000 vlasům. Jedno sezení může tedy přinést vynikající výsledky u pacientů i s pokročilou plašatostí.

Přirozený vzhled

Pomocí Choi Pen Implanteru je možné velmi přesně korigovat hloubku, směr a úhel vpichu štěpů a také je možné dosáhnout hustoty vlasů až 120 štěpů na cm 2 což zajišťuje 100% přirozený výsledek.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY.

NEJLEPŠÍ KVALITA A CENA V EVROPĚ

Výhody transplantace vlasů v Turecku

Transplantace vlasů nejsou v ČR zdaleka tak rozšířené a na takové úrovni jako v Turecku. To je dnes světovým centrem transplantací vlasů s více než 600 klinikami. Zkušenost lékařů je zde jednoznačně nejlepší.

Dr. Hüseyin Kaya

Vedoucí chirurg kliniky

na co se ptáte

Časté dotazy

kompletní transplantační služby

Jaké další služby nabízíme?

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za nižší ceny než v ČR!