Co je to TRP terapie

Podstatou PRP terapie je zpracování krve pacienta tak, aby došlo k získání plazmy s velmi vysokou koncentrací krevních destiček (PRP – Platelet Rich Plazma). Právě velké množství těchto elementů je pro léčebný účinek velmi důležité. Destičky totiž obsahují růstové faktory a jiné látky, které dokáží nastartovat regenerační procesy vlasů.

Podívejte se

Princip PRP terapie

Cílem postupu je stimulovat transplantované vlasové štěpy a “přepnout” je do aktivní růstové fáze. Jedná se o jedinečný způsob využití zdrojů vašeho těla pro zlepšení procesu hojení v měkké tkáni. 

Koncentrovaná plazma bohatá na destičky se připravuje z vlastní krve pacienta pomocí speciálního odstředivého systému. PRP terapii aplikují naši lékaři velmi tenkou jehlou již během transplantace. Tím se pozitivně ovlivňuje pooperační hojení a stimuluje růst a kvalitu vlasů po transplantaci.

Věděli jste

Jaké jsou výhody?

Hlavní výhodou metody je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací, alergie nebo kontaminace. PRP je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup vlastně kopíruje procesy hojení těla samotného.
PRP terapie je bezbolestná a všichni naši klienti ji mají v ceně transplantačního balíčku. PRP je aplikováno v průběhu zákroku.

Pouze certifikovaní lékaři

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři s licencí od ministerstva zdravotnictví.

špičková transplantační metoda

Jsme specialisti na DHI

DHI přímá implantace je nejlepší technika pro přirozený vzhled.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů – FUE nebo FUT (Strip) – s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se vlasy implantují. 

Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu a výsledek je tak přirozený vzhled.

Výhody metody DHI:

Výhody nejnovější metody transplantace vlasů DHI

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy ( 0,6mm v průměru) umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů u většiny pacientů zmizí všechny viditelné následky transplantace.

Výborné výsledky

Během jedné návštěvy mohou naši specialisté transplantovat až 4.500 štěpů. Jedná se o velké množství, které odpovídá asi 8.000-10.000 vlasům. Jedno sezení může tedy přinést vynikající výsledky u pacientů i s pokročilou plašatostí.

Přirozený vzhled

Pomocí Choi Pen Implanteru je možné velmi přesně korigovat hloubku, směr a úhel vpichu štěpů a také je možné dosáhnout hustoty vlasů až 120 štěpů na cm 2 což zajišťuje 100% přirozený výsledek.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY.

NEJLEPŠÍ KVALITA A CENA V EVROPĚ

Výhody transplantace vlasů v Turecku

Transplantace vlasů nejsou v ČR zdaleka tak rozšířené a na takové úrovni jako v Turecku. To je dnes světovým centrem transplantací vlasů s více než 600 klinikami. Zkušenost lékařů je zde jednoznačně nejlepší.

Dr. Hüseyin Kaya

Vedoucí chirurg kliniky

na co se ptáte

Časté dotazy

kompletní transplantační služby

Jaké další služby nabízíme?

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za nižší ceny než v ČR!