Transplantace vlasů na prémiové klinice

Co je to PRP terapie

Podstatou PRP terapie je zpracování krve pacienta tak, aby došlo k získání plazmy s velmi vysokou koncentrací krevních destiček (PRP – Platelet Rich Plazma). Právě velké množství těchto elementů je pro léčebný účinek velmi důležité. Destičky totiž obsahují růstové faktory a jiné látky, které dokáží nastartovat regenerační procesy vlasů.

Podívejte se

Princip PRP terapie

Cílem postupu je stimulovat transplantované vlasové štěpy a “přepnout” je do aktivní růstové fáze. Jedná se o jedinečný způsob využití zdrojů vašeho těla pro zlepšení procesu hojení v měkké tkáni. 

Koncentrovaná plazma bohatá na destičky se připravuje z vlastní krve pacienta pomocí speciálního odstředivého systému. PRP terapii aplikují naši lékaři velmi tenkou jehlou již během transplantace. Tím se pozitivně ovlivňuje pooperační hojení a stimuluje růst a kvalitu vlasů po transplantaci.

PRP terapie

Věděli jste?

Jaké jsou výhody PRP terapie?

Hlavní výhodou metody je, že tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály a nehrozí tak riziko následných komplikací, alergie nebo kontaminace. PRP je zároveň zdrojem základních růstových faktorů, takže daný postup vlastně kopíruje procesy hojení těla samotného.
PRP terapie je bezbolestná a všichni naši klienti ji mají v ceně transplantačního balíčku. PRP je aplikováno v průběhu zákroku.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY.