Transplantace vlasů za nejlepší ceny

Transplantace obočí​

Transplantace je jedinou účinnou metodou obnovení obočí na místech, kde již není. Zapomeňte na tetování. Dopřejte si přirozené obočí, které podtrhne vaší krásu.

Pro plný trvar obočí

Z temene hlavy se odebírají vlasy a umísťují se do obočí

Transplantace obočí je skvělá volba, pokud nejste spokojená s tvarem či hustotou obočí nebo ho již máte velmi tenké. Díky nejmodernější metodě transplantace DHI dosahujeme plně přirozeného vzhledu.

Transplantace obočí je také velmi vhodná pro klienty s jizvami v této oblasti. Obočí neroste na místech s jizvami a po úrazu tam zůstává prázdné místo. Pomocí transplantace můžeme vyplnit všechna místa bez obočí a vrátit váš vzhled zpět tam, kde byl před úrazem.

Transplantace oboci
oboci_pred_final oboci_po_final

Chcete vědět

Jak funguje transplantace obočí?

Transplantace obočí fungují podobně jako transplantace vlasů. Celý zákrok je bezbolestný s lokální anestezií. 

Pro transplantaci obočí se používají vlasy ze zadní části hlavy nad krkem a následně se umístí do obočí pomocí Choi Pen Implanteru, který umožňuje velmi přesné umístění. Každý štěp je opatrně nastřelen pod daným úhlem tak, aby přesně kopíroval přirozený růst obočí.

Bude trvat zhruba 7 dní, než se obočí zahojí. Konečného vzhledu obočí se dosahuje během následujících 3 až 6 měsíců.

Za týden je vše zahojené

Jaká je následná péče?

Bude trvat zhruba 7 dní, než se obočí zahojí. Konečného vzhledu obočí se dosahuje během následujících 3 až 6 měsíců.

Lékař vám poradí s následnou péčí, která zahrnuje 4 denní léčbu antibiotiky, kvůli omezení rizika infekce a některé volitelná léčiva, aby se zabránilo pooperačnímu otoku.

Nové obočí se vytvaruje cca po 3 měsících. Po tomto období růstu bude potřeba nové obočí asi jednou za měsíc zastřihnout.

Srovnání před a po transplantaci

Transplantaci stihnete za 3 dny a již po 3 měsících můžete mít obočí jako dříve.

Transplantace obočí

Pouze certifikovaní lékaři

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři s licencí od ministerstva zdravotnictví.

špičková transplantační metoda

Jsme specialisti na DHI

DHI přímá implantace je nejlepší technika pro přirozený vzhled obočí.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace – FUE nebo FUT (Strip) – s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se obočí implantuje. 

Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí nastřelovacího nástroje Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu a výsledek je tak přirozený vzhled.

Výhody metody DHI:

Výhody nejnovější metody transplantace obočí DHI

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky ( 0,6mm v průměru) umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů u většiny klientů zmizí všechny viditelné následky transplantace.

Přirozený vzhled

Pomocí Choi Pen Implanteru je možné velmi přesně korigovat hloubku, směr a úhel vpichu štěpů a také je možné dosáhnout hustoty vlasů až 120 štěpů na cm 2 což zajišťuje 100% přirozený výsledek.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY.

NEJLEPŠÍ KVALITA A CENA V EVROPĚ

Výhody transplantace obočí v Turecku

Transplantace obočí a vlasů nejsou v ČR zdaleka tak rozšířené a na takové úrovni jako v Turecku. To je dnes světovým centrem transplantací vlasů s více než 600 klinikami. Zkušenost lékařů je zde jednoznačně nejlepší.

Dr. Hüseyin Kaya

Vedoucí chirurg kliniky

na co se ptáte

Časté dotazy

Není. Vlasových štěpů, potřebných pro transplantaci obočí, bývá většinou pár stovek. Pro takové množství je potřeba odebrat pouze z oblasti těsně nad krkem, kde se vlasy zkrátí, ale většinou je překryjí delší vlasy nad nimi. Ostříhaná odběrová část tak není vidět.

Transplantace obočí
Transplantace obočí

Abychom to zjistili, stačí zavolat na nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie obočí, stanovíme vhodnost a rozsah transplantace.

Není. Některé kliniky staví  na transplantačních přístrojich. Důležité ale je,  že roboticky asistovaný je pouze odběr štěpů.

O tom, zda budou transplantované vlasy vypadat přirozeně, rozhoduje především vložení správného druhu štěpů na správné místo – a pod správným úhlem.

I přes značný pokrok je stále dostane nejlepší výsledek díky zkušenosti špičkového chirurga. 

Brzy po transplantaci se vytvoří stroupky, které samy po čase odpadnou.

Rychlost hojení je individuální, ale pohybuje se v rozmezí 7-10 dnů od transplantace. Následně již nebude poznat, že jste transplantaci podstoupili.

V Praze, Brně i Ostravě naleznete několik klinik, kde vám transplantaci vlasů udělají.

Problémem je, že tato zařízení nabízejí také řadu dalších zákroků a nespecializují se přímo na transplantace vlasů. 

Istanbulu se naopak na obnovu vlasového porostu orientuje množství špičkových klinik. Pracují na nich chirurgové, kteří transplantují každý den a mají za sebou tisíce zákroků. Díky své praxi platí v transplantaci vlasů za opravdové mistry.

Nedostatek zkušeností limituje zdravotnický personál českých klinik i v počtu transplantovaných vlasových štěpů. Čím více vlasů je potřeba přenést, tím větší jsou požadavky na zručnost a čas.

kompletní transplantační služby

Jaké další služby nabízíme?

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za nižší ceny než v ČR!