Transplantace vlasů za nejlepší ceny

Transplantace vlasů pro ženy

Transplantace je jedinou účinnou metodou obnovení vlasového porostu na místech, kde již nejsou vlasové kořínky a je pleš nebo jsou vlasy příliš řídké.

Zajímáte se

Co způsobuje ztrátu vlasů u žen?

Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno genetickými problémy, onemocněním štítné žlázy nebo hormonálními změnami.

Nejen ztráta vlasů, ale také postupně řídnoucí vlasy mohou být problém. V mnoha případech pomůže i léčba, nicméně nejlepší a trvalé výsledky se dají dosáhnout pouze transplantací vlasů.

Extrémní stres​

Těhotenství​

Onemocnění štítné žlázy​

Špatná strava a nezdravý životní styl​

Kožní onemocnění​

Hormonální změny​

Výhody moderních postupů

Není třeba odstranit
všechny vlasy

V minulosti bylo vždy nutné před operací oholit celou nebo větší část hlavy. Pro mnoho žen to nebylo přijatelné a transplantaci proto nepodstupovaly. Dnes to již není nutné. Vlasy se zkrátí pouze na malé části hlavy vzadu, odkud jsou brány dárcovské štěpy. Pokud má žena delší vlasy, je tato oblast následně vlasy překryta.

Výhody moderních postupů

Snadná implantace mezi stávajícími vlasy

Není třeba odstranit všechny vlasy. Snadná implantace mezi stávajícími vlasy. Pomocí Choi Implanter Pen je možné zvýšit hustotu vlasů tam kde je potřeba. Implantované vlasy jsou pečlivě vsazeny mezi stávajicí vlasy tak, aby bylo dosaženo přirozeného vzhledu. Ostatní vlasy mohou zůstat tak jak jsou, bez nutnosti zkracování.

Výhody moderních postupů

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů většina pacientů nevykazuje žádné negativní následky chirurgického zákroku. Ve většině případů se pacienti mohou vrátit do práce následující den po příletu zpět do ČR.

Pouze certifikovaní lékaři

Na naší klinice operují pouze certifikovaní lékaři s licencí od ministerstva zdravotnictví.

špičková transplantační metoda

Jsme specialisti na DHI

DHI přímá implantace je nejlepší technika pro přirozený vzhled.

Na rozdíl od jiných způsobů transplantace vlasů – FUE nebo FUT (Strip) – s přímou implantací vlasů není potřeba vytvářet řezy nebo otvory v oblasti, kam se vlasy implantují. 

Vlasové folikuly jsou implantovány přímo do pokožky pomocí Choi Pen Implanteru. Díky tomu je možné naprosto přesně kontrolovat hloubku, směr a úhel umístění každého štěpu a výsledek je tak přirozený vzhled.

Výhody metody DHI:

Výhody nejnovější metody transplantace vlasů DHI

Rychlé zotavení

Díky malým rozměrům vpichu do pokožky hlavy ( 0,6mm v průměru) umožňuje DHI rychlejší regeneraci. Již v průběhu 7-10 dnů u většiny pacientů zmizí všechny viditelné následky transplantace.

Výborné výsledky

Během jedné návštěvy mohou naši specialisté transplantovat až 4.500 štěpů. Jedná se o velké množství, které odpovídá asi 8.000-10.000 vlasům. Jedno sezení může tedy přinést vynikající výsledky u pacientů i s pokročilou plašatostí.

Přirozený vzhled

Pomocí Choi Pen Implanteru je možné velmi přesně korigovat hloubku, směr a úhel vpichu štěpů a také je možné dosáhnout hustoty vlasů až 120 štěpů na cm 2 což zajišťuje 100% přirozený výsledek.

Garantujeme nejlepší ceny v ČR

Pokud Vám jiná společnost v ČR nabídne stejný balíček levněji, rozdíl dorovnáme. A nyní nově nabízíme všechny balíčky také na SPLÁTKY.

NEJLEPŠÍ KVALITA A CENA V EVROPĚ

Výhody transplantace vlasů v Turecku

Transplantace vlasů nejsou v ČR zdaleka tak rozšířené a na takové úrovni jako v Turecku. To je dnes světovým centrem transplantací vlasů s více než 600 klinikami. Zkušenost lékařů je zde jednoznačně nejlepší.

Dr. Hüseyin Kaya

Vedoucí chirurg kliniky

na co se ptáte

Časté dotazy

Abychom to zjistili, stačí zavolat na nebo nám zaslat svůj kontakt a my se vám sami ozveme. Všechny detaily vám vysvětlíme po telefonu a pokud nám zašlete fotografie vlasů, stanovíme vhodnost a rozsah transplantace.

Pokud preferujete osobní setkání, domluvíme si termín vyšetření v ordinaci MUDr. Jurkové, specialistky na vlasovou problematiku kde pomocí trichologického vyšetření mikrokamerou spolehlivě odhalíme důvody vypadávání vašich vlasů. Vyšetření máte v rámci vstupního vyšetření u HairExpert ZDARMA.

Není. Některé kliniky staví  na transplantačních přístrojich. Důležité ale je,  že roboticky asistovaný je pouze odběr štěpů.

O tom, zda budou transplantované vlasy vypadat přirozeně, rozhoduje především vložení správného druhu štěpů na správné místo – a pod správným úhlem.

I přes značný pokrok je stále dostane nejlepší výsledek díky zkušenosti špičkového chirurga. 

Brzy po transplantaci se vytvoří stroupky, které samy po čase odpadnou.

Rychlost hojení je individuální, ale pohybuje se v rozmezí 7-10 dnů od transplantace. Následně již nebude poznat, že jste transplantaci podstoupili.

V Praze, Brně i Ostravě naleznete několik klinik, kde vám transplantaci vlasů udělají.

Problémem je, že tato zařízení nabízejí také řadu dalších zákroků a nespecializují se přímo na transplantace vlasů. 

Istanbulu se naopak na obnovu vlasového porostu orientuje množství špičkových klinik. Pracují na nich chirurgové, kteří transplantují každý den a mají za sebou tisíce zákroků. Díky své praxi platí v transplantaci vlasů za opravdové mistry.

Nedostatek zkušeností limituje zdravotnický personál českých klinik i v počtu transplantovaných vlasových štěpů. Čím více vlasů je potřeba přenést, tím větší jsou požadavky na zručnost a čas.

kompletní transplantační služby

Jaké další služby nabízíme?

Zajistíme pro vás kompletní servis transplantací v tureckém Istanbulu v nejlepší kvalitě a za nižší ceny než v ČR!